sadsad x
asdasd
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

HÜRAY GRUP, 45 yılı aşkın deneyimi, yıllık 5 milyon metre üretimi ile perde sektörünün üretim ve tasarım kısımlarında öncü firmadır. Temelleri Bursa ilinde atılan firmanın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetine odaklı ürünler üretmektir.

1975 yılında üretime başlayan fabrikamız, üretim tesisleri ve üretim aşamasında tüm ayrıntılara dikkat ederken kaliteden sıfır taviz ilkesiyle öncü markalarla rekabet etmekte, Türkiye'de yüzlerce perakende perde mağazalarında ürünleri yer almaktadır. Ürünlerimizin üretildiği tesislerin kalite standartları, uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla da tanınmıştır.

Dünyayı çok yakından takip ederken global çapta edindiği trend yönergelerini, Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyaçlarına göre yorumlayıp, trend ürünleri tüketicilerle buluşturmaktadır. Yeni ve farklı olanın peşinden giden Ürün Tasarım Ekibi, bu strateji doğrultusunda insanların hayat tarzına, duygularına hitap eden ürün tasarımlarına imza atmaktadır. Trend araştırmaları ve fuarlar sonucunda edindikleri tecrübe ile ortaya çıkan temalar ile renk, desen ve kumaş kalitelerini ilişkilendirip, tasarım hikâyelerini yaratmaktadırlar. İtalya, Fransa ve Avrupa’nın farklı desen tasarım stüdyolarından aldıkları desenlerle zenginleştirdikleri koleksiyonlarını, baskı, dokuma, brode ve örme alanlarında tasarlayıp üreterek perde mağazalarına yepyeni koleksiyonlar olarak sunmaktadırlar.

Tasarımlarımız dünyadaki değişimlere uyum sağladıkları, teknolojiyi takip ettikleri sürece varlıklarını sürdürebilir. Ürettiğimiz ürünler, sektörün gerekliliklerini yerine getirmektedir. Ürünler bir yandan Türk kültürünü yansıtırken, diğer yandan inovatif özellikleriyle de tüketicinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Fabrika ve pazarlama bölümünde görev alan 100’ü aşkın AR-GE ve ÜR-GE ekibi son teknolojiyi kullanılarak sürekli yeni ve özellikli ürünler ortaya çıkarmaktadır. Markamız en yeni, en modern, en kaliteli ürünleri; tüketicileriyle buluşturmayı sürdürecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.