sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Teslimat;

    Ürünlerimiz anlaşmalı kargomuz YURTİÇİ KARGO ile gönderimi yapılacaktır.

İade Şartları
Cayma Hakkı :
Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ve üzerinden değişiklik ya da ilaveler yapılarak KİŞİYE ÖZEL hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade ve Değişim Hakkı:
Sitemizden almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır.

-Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda
-Verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda
-Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda
-Kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar testip tutanağı düzenlenmeli)

Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 7 gün içerisinde yapılmaktadır.

-Tahribata uğramış ya da orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler onlineperdeci.com tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz
-İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün onlineperdeci.com tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En geç 7 gün içinde iadesi hesabınıza aktarılır.
  

İadesi onaylanan ürünlerinizi online perdeci adresimize, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderi ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.